Готель галичина 2 сезон дата виходу фото відео розклад всіх серій і останні …

17.07.2018

Готель Галичина 2 сезон

Готель Галичина 2 сезон дата виходу фото відео розклад всіх серій і останні ...

Любителі, як містики, так і комедій були просто зачаровані першим сезоном українського серіалу «Готель Галичина», прем’єра якого відбулася ще в квітні, а фінальна серія вийшла в ефір в середині травня. Глядачі стурбовані питанням: чи варто чекати, що керівництво каналу продовжить серіал на другий сезон? Поспішаємо всіх заспокоїти, адже нам відомо, що творці кінострічки пообіцяли повідомити, коли буде відома «Готель Галичина» 2 сезон дата, на яку призначать реліз. Готель Галичина 2 сезон дата виходу фото відео розклад всіх серій і останні ...«Готель Галичина» 2 сезон — це така собі суміш містичного і комедійного жанру. Незважаючи на те, що ці два напрямки на перший погляд здаються абсолютно несумісними, творці «Готелю Галичина» довели зворотне, причому, варто зауважити, картина дійсно вийшла відмінною. Дуже цікаво чим же нас порадують сценаристи в «Готель Галичина» 2 сезон?

5 цікавих фактів про «Готелі Галичина»

  1. Фінальна серія першого сезону вийшла 15 травня цього року.
  2. Перший сезон «Готелю Галичина» складається з 20 епізодів.
  3. Актор Ігор Ласточкин, який зіграв головну роль в багатосерійної стрічці, відомий глядачеві за телевізійній передачі «КВН», а також «Одного разу в Росії».
  4. Транслюється серіал на телеканалі «ТЕТ».
  5. Створила даний шедевр Студія «Квартал 95».

Яка ж сюжетна лінія Готель Галичина?

Багатосерійна картина «Готель Галичина» перенесе глядача до Львова, де розташоване родове помістя вражаючих розмірів. Правда, будівля виглядає досить занедбаним, але навіть недосвідченим оком видно, що воно має величезну історичну і матеріальну цінність. Звичайно ж, доведеться докласти чимало зусиль, щоб привести його в божеський вид, але воно явно буде того коштувати. І за це береться Мирон Степанович, який згодом перетворює маєток в готель.

Наум Барула, виконавчий продюсер серіалу, заявив, що дата виходу 2 сезону телесеріалу готель Галичина призначена на середину 2018 року.

Правда, господар незабаром відходить в інший світ, і право власності у спадок передається його племінник Андрію, якого постійно не вистачає грошей, і він весь час позичає їх у дядечка. Готель Галичина 2 сезон дата виходу фото відео розклад всіх серій і останні ...І ось одного разу, коли Андрію знову знадобилися грошенята, він їде до Мирону Степановичу, однак його чекає сумна новина — Фаркаш-старший помер, проте є і приємна звістка — тепер він є власником готелю. Ось тільки хлопець зовсім не в змозі вести справи закладу. І тут до нового власника звертаються чиновники з пропозицією, від якого Андрій не в силах відмовитися — вони хочуть придбати особняк. Зрозуміло, хлопець без роздумів погоджується на угоду, та тільки це абсолютно не влаштовує покійного господаря, який і з того світла дістане невдячного родича.

Коли з’явиться продовження Готель Галичина 2 сезон?

Як ми вже раніше говорили, серіал «Готель Галичина» буде продовжено на 2 сезон, і це — факт, офіційно підтверджений. Готель Галичина вихід 2 сезону є очікуваною подією, адже багато хто зацікавився історією, розказаної в ньому. Завдяки перегляду цього фільму можна хоча б ненадовго забути про повсякденні проблеми, і зануритися в неповторну атмосферу, що панує в «Готелі Галичина».

Короткий опис статті: готель Галичина 2 сезон дата виходу, готель Галіція 2 сезон дата, готель Галіція 2 сезон виходу, готель Галіція, готель Галіція

Джерело: Готель Галичина 2 сезон дата виходу: фото, відео, розклад усіх серій і останні новини

Також ви можете прочитати