Готель галичина 2 сезон дата виходу

17.07.2018

Готель Галичина 2 сезон дата виходу

Готель Галичина 2 сезон дата виходу

 • Наум Барула, виконавчий продюсер телесеріалу «Готель Галичина», виступив із заявою про те, що 2-й сезон проекту вийде в ефір у 2018 році.

  Otel galiciya, Готель Галіція

  Фінал 1-й частині відбувся в середині травня 2017 року. Трансляція здійснюється на телевізійному каналі «ТЕТ». Дана історія побудована на змішуванні таких жанрів, як комедія і містика.

  Анонс 2 сезону

  Дія розгортається у Львові, на території якого розташовується величезний маєток. Воно знаходиться в досить занедбаному стані і необхідно дуже постаратися, щоб привести будівлю до ладу. Воно являє собою великий готель, яким керує Мирон Степанович. Після його раптової смерті нерухомість передається в руки племінника покійного. Андрій не може похвалитися солідним капіталом, оскільки періодично відвідує дядечка з проханням дати йому грошей в борг. В черговий свій візит він дізнається про смерть близького родича, а також про те, що відтепер господарем бізнесу є саме він. Про цей дізналися високопоставлені чиновники, які побажали викупити особняк. Юнак із задоволенням погоджується продати його, але на шляху до підписання договору встає нездоланна перешкода в особі самого першого його власника, який прийшов з того світу. Він висунув молодій людині ряд непростих умов, за недотримання яких того чекає суворе покарання.

  Ключові ролі виконали Ігор Ласточкин, який брав участь в телепрограмах «КВН» і «Одного разу в Росії», Тарас Стадницький, відомий з української гумористичному шоу «Країна У», Віктор Гевко, що засвітився в картині «Одного разу під Полтавою» і деякі інші артисти.

  Прем’єрна серія була показана 10 квітня 2017 го року. Всього знято 20 епізодів. Головний герой отримує у спадок родовий маєток, після чого починає спілкуватися з потойбічними силами.

  Короткий опис статті: готель Галичина, готель Галіція, тет, Україна, комедія, сезон, трейлер, розклад, дата виходу, коли вийде, tvdate

  Джерело: Готель Галичина 2 сезон дата виходу

  Також ви можете прочитати