Готель галичина у львові опис з фото і ціни на розміщення planet of hotels

17.07.2018

готель Галичина

Готель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of HotelsГотель Галичина у Львові опис з фото і ціни на розміщення Planet of Hotels

Готель Галичина розташований в мальовничому місці на Львівській кільцевій дорозі, звідси до аеропорту — 15 хвилині їзди, а до історичного центру — 20 хвилин. Сучасна будівля оформлено у світлих блакитних тонах і обладнано всім необхідним для комфортного проживання.

Опис номерів готелю Галичина у Львові

Всього в Galitsiya Hotel 56 номерів, представлених такими категоріями:

  • Стандартний двомісний номер з 1 ліжком
  • Стандартний двомісний номер з 2 окремими ліжками
  • Люкс з сауною
  • Стандартний тримісний номер
  • Стандартний чотиримісний номер.

В кожному номері є телевізори з супутниковими каналами, кондиціонери та окрема ванна кімната, укомплектована повним комплектом банного приладдя. За додаткову плату можна взяти з собою свого домашнього улюбленця.

Особливість деяких номерів готелю Галичина — наявність сауни прямо в номері. Тому, якщо ви любитель такого проведення часу, бронюйте відповідну кімнату.

Інфраструктура Galitsiya Hotel

На території готелю працює ресторан, де вам запропонують страви української та європейської кухні, а також великий вибір напоїв. Крім того, є дієтичне меню. Можна скористатися залом для проведення банкету, він вміщує до 100 чоловік. Також до ваших послуг просторий конференц-зал.

Готель Галичина дуже зручний для тих, хто подорожує через Львів на автомобілі. Для тих, хто приїхав на машині — є парковка, поруч розташовані заправка та СТО. Можна скористатися прокатом авто, замовити трансфер до / від залізничного вокзалу або аеропорту.

Бронювання номерів

На даному сайті ви зможете забронювати готель Галичина. Ознайомтеся з умовами проживання, цінами і фото, після чого виберіть сподобалася варіант.

Короткий опис статті: Галичина готель

Джерело: Готель Галичина у Львові: опис з фото і ціни на розміщення — Planet of Hotels

Також ви можете прочитати