Група компаній zammler — логістичний партнер компанії «галичина трейд»

17.07.2018

Галичина трейд

Група компаній ZAMMLER - логістичний партнер компанії «Галичина Трейд»

  • Головна
  • Новини
  • Група компаній ZAMMLER — логістичний партнер компанії «Галичина Трейд»

Група компаній ZAMMLER — логістичний партнер компанії «Галичина Трейд»

Група компаній ZAMMLER - логістичний партнер компанії «Галичина Трейд»

Компанія «ЗАММЛЕР УКРАЇНА» (входить до групи логістичних компаній ZAMMLER) стала логістичним партнером компанії «Галичина Трейд».

Як повідомили в прес-службі ZAMMLER GROUP, компанія взяла на себе зобов’язання з доставки продукції ТМ Galicia на території України і Європи. На сьогоднішній день успішно здійснені перші поставки готової продукції по Україні (маршрут Львівська обл. — Київ), а також доставка фольгованої паперу для упаковки з Польщі на Львівщину.

Нагадаємо, нещодавно ГК ZAMMLER відсвяткувала 10 років з дня заснування. Сьогодні це 3PL-оператор європейського рівня з повним спектром послуг, збалансованої ціновою політикою і особливим ставленням до свого клієнта. Віктор ШЕВЧЕНКО, Генеральний директор «ЗАММЛЕР УКРАЇНА», в ексклюзивному інтерв’ю поділився основними підходами, які допомогли компанії досягти успіху і стати брендом, якому довіряють.

Читайте також:

Група логістичних компаній ZAMMLER — перший український 3PL-оператор, що надає весь комплекс логістичних послуг. Група компаній заснована в 2007 році. ZAMMLER — єдиний український 3PL-оператор з міжнародними представництвами. У групі компаній — 8 офісів (Україна, Польща, Китай), складські комплекси площею понад 60 тис. Кв.м., понад 100 агентів по всьому світу. Компанії Групи ZAMMLER отримали сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

Короткий опис статті: zammler, Заммлер Україна, виктор шевченко, Галичина трейд, zammler group

Джерело: Група компаній ZAMMLER — логістичний партнер компанії «Галичина Трейд»

Також ви можете прочитати