Коньяк бучач коньяк

17.07.2018

Галичина дістілері

Коньяк Бучач Коньяк

Розпивання коньяку не терпить суєти. Післясмак, яке залишає кожен ковток цієї обпалює, терпкою, тягучою вологи має тішити і бадьорить, захоплювати і змушувати пробувати його знову і знову. Коньяк Бучач — кращий серед рівних, рівний серед хороших.

«Бучач» — український коньяк. Зараз його виробництвом займається компанія «Галичина Дістіллері». На ринку алкогольної продукції він твердо утримує позицію серед недорогих коньяків хорошої якості. Для його виробництва використовуються якісні спирти, що доставляються з Франції.

Мінімальна витримка продукту, який представлений на суд покупців — 4 роки. Є коньяк з п’ятирічною історією, а також якийсь проміжний варіант, де витримка середня між цими двома — 4, 5 року.

Середня ціна за пляшку українського напою — 7,5 доларів. За ці гроші виробник обіцяє якісний коньяк, витриманий в дубових бочках строго позначене на етикетці кількість років, з солодким смаком. Останній не є типовим для елітних коньяків, але саме він надає напою певну родзинку.

Коньяк Бучач Коньяк

Ще одна відмінність коньяку бучач — світлий колір від бурштинового до більш насиченого. Аромат напою має якісь квіткові нотки, вловити відтінки яких надзвичайно непросто. Примітно, що запах спирту випаровується через кілька миттєвостей після того, як коньяк налитий в келих.

Цінителі можуть спробувати коньяк, зроблений на Західній Україні, трьох видів «Бучач Потоцький», «Бучач Гербовий», «Бучач Абданк». Примітно, що «Бучач Абданк» має досить складний букет, що дозволяє вловити тонкі нотки шоколаду і дорогих сигар.

Вся продукція коньяку Бучач розливається в пляшки ємністю 0,61 літра. Фірмова пляшка має довгу прямокутну етикетку, де обов’язково вказаний вміст алкоголю (40 відсотків), кількість зірок, адреса виробника і рік отримання срібної медалі, за участь в Міжнародному конкурсі IWSC в Лондоні.

Бучач продається у фірмових магазинах компанії «Галичина Дістіллері», в інтернет — магазинах і не тільки України, доступний він і у вільному продажу. Виробник упаковує напій в ящики по 9 пляшок в кожному.

Коньяк бучач відносно молодий напій. Не маючи багатовікову історію, він ввібрав в себе аромати українських полів і запах передгір’їв. Бучач — коньяк з характером, справжнім українським, добрим, незалежним і гордим.

Це напій, спробувавши який, повертаєшся до нього знову.

Короткий опис статті: Галичина дістілері

Джерело: Коньяк — Бучач, коньяк

Також ви можете прочитати