В україні з’явилися дешеві сливові вина

13.06.2018

В Україні з’явилися дешеві сливові вина

В Україні з'явилися дешеві сливові вина

В Україні з’явилося відразу кілька марок «сливових вин» від різних виробників за доступну вартість 30-40 грн. Багато покупців задаються питанням: чи не відродження чи це російських плодових вин, або це просто модна тенденція на алкоголь з помітним смаком.

Одним з причин виникнення таких вин може служити зростання інтересу до японської кухні. Але, як стверджують деякі фахівці, є і більш глибока причина. Так, директор з розвитку бізнесу ТД «Котнар» Андрій Сологуб вважає, що нові бренди заповнили нішу знищеної групи російських десертних і кріплених вин. Споживачі мадери і хересу не пропали, не рахуючи того, існує особлива група молоді, яка вважає міцні напої (горілку, коньяк) долею старшого покоління, але не долучилася до сухим виноградним винам.

Першими на українському ринку з’явилися японські сливові вина компанії Choya, які завіз імпортер «Марком». Є і китайські аналоги сливових вин, але у їх неясне і незрозуміле походження складових, також підвищений вміст спирту і рідкий смак замість насиченого. Найвідомішим українським напоєм цієї категорії стала ТМ Мікадо від ДП «Кримський Винний Дім». Також цієї нішею вирішило зайнятися ВАТ «Коблево» з вином Takado. Ще на базі ПАТ «Дім марочних коньяків« Таврія »розпочато створення ТМ Naomi. Ще поки рано говорити про сувору статистику продажів. Але настільки швидкий вихід нових товарів свідчить про появу нової ніші.

Бізнес-новини України

Audemars Piguet — годинник, з якими майбутнє стає справжнім

На верхніх позиціях рейтингу елітарних швейцарських марок — амбітний бренд Audemars Piguet. Незважаючи на те, що мануфактура почала своє літочислення півтора століття назад, продукцію компанії закономірно називають новаторською. У чому …

Шкіряний жіночий гаманець — аксесуар на всі часи

Жіночий гаманець вже давно перекочував з розряду стандартних предметів практичного використання в розряд аксесуарів, які грають важливу роль в створенні іміджу. Дістаючи гаманець зі своєї сумочки, жінка демонструє оточуючим багато свої …

Короткий опис статті: сливове вино України

Джерело: В Україні з’явилися дешеві сливові вина

Також ви можете прочитати